pl PL zh-CN ZH-CN zh-TW ZH-TW en EN ru RU es ES

LOUK – CAŁOROCZNA SZKOŁA JĘZYKOWA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

LOUK CAŁOROCZNA SZKOŁA JĘZYKOWA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

sala wykladowaJesteśmy szkołą językową z siedzibą w Krakowie stworzoną przez pasjonatów.

To jedyna w swoim rodzaju szkoła stacjonarna zapewniająca intensywną naukę języka angielskiego w długim okresie czasu za rozsądne pieniądze. W porównaniu z większością innych sposobów nauczania daje dużo większe i bardziej utrwalone efekty.

My nie uczymy na raty i w nieskończoność, gdzie wbrew pozorom poziom kosztów jest wysoki, a umiejętności niekoniecznie.

Z nami zrobisz to raz, a konkretnie. Szanuj swój czas i pieniądze. Pomorze Ci w tym wykwalifikowana kadra korzystająca ze wszystkich dostępnych metod nauczania oraz nowoczesnego sprzętu dydaktycznego.

Działamy w sprawdzonym systemie mini szkół mieszczących się w niezależnych obiektach uczących od 8 do maksymalnie 12 osób. Posiadamy kilka lokalizacji na terenie Polski. W trakcie roku w celu uatrakcyjnienia pobytu i zmiany lektorów planujemy przemieszczanie się uczniów.

Lekcje odbywają się w tym samym obiekcie, w którym uczniowie są zakwaterowani w 1- lub 2-osobowych pokojach. Uczniowie są jednocześnie zobowiązani do zorganizowania się w celu utrzymania porządku wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu.

Wszystko to ma stworzyć przyjazną, domową atmosferę, co pomoże osiągnąć lepsze rezultaty dydaktyczne, wychowawcze i służy integracji społecznej.

Naszym wspólnym zadaniem jest uzyskanie przez Ciebie umiejętności na poziomie min. B1, a celujemy w C1. Daje to możliwość podjęcia studiów na wybranym kierunku na terenie całej Europy.

Nasza szkoła to Twoje okno na świat, a język angielski Twoją przepustką do tego świata, do wyższych szkół w Polsce i Europie, godnej pracy i życia.

logo loukx

Szkoła języków obcych "Louk"

ul. Rynek Główny 28
31-010 Kraków

Tel. +48 513 259 745

E-mail: erazmeko@ukr.net

NIP: 6762557052
KRS 0000755616

Korespondujemy w językach: chińskim, rosyjskim, angielskim i hiszpańskim.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła językowa "Louk"

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Nauka języka angielskiego w Polsce dla obcokrajowców, język angielski dla cudzoziemców w Polsce, kursy językowe w Polsce, język angielski dla dorosłych w Polsce.